Nemáte žádnou položku v košíku.

Reborn panenky

 1. Broňa reborn panenka

  Panenka je velmi podobná reborn panence, měří 45 cm.Tělo má látkové, končetiny z vinylu. Panenka má jemne malované vlásky. Přijde i s dudlíkem.

  Panenka je zařazena do kategorie Panenky jako reborn.

  Dozvědět se více

  2 900,00 kč
 2. Carmen se zajimavým těličkem

  Nádherná panenka měří 53 cm. Její tělíčko je měkké, končetiny z vinylu. Panenka má magnetický dudlík. Panenka muže plakat, alebo se smát.Podle skladových zásob panenka může mít bleděmodré nebo tmavomodré nebo hnědé oči.

  Aby její látkové tělíčko vizuálně působilo hezky, proto je poseto flitry.

  Dozvědět se více

  3 500,00 kč
 3. Celovinylová panenka Dária

  Panenka je velmi podobná reborn panence, měří 50 cm. Tělo má celé z vinylu. Panenka má jemne malované vlásky. Přijde i s dudlíkem. 

  Panenka je zařazena do kategorie Panenky jako reborn.

  Dozvědět se více

  2 800,00 kč
 4. KAJKA toho hodne ví

  Velice sladounka holčička se zajíčkem.. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nádech reálnosti. . Měří 51 cm. Tělíčko má měkké, ale končetiny z vinylu

  .Panenka je výtvorem LINDYY MURRAY

   

  Kajka je velmi chytrá. Když ji podáte prst, , otáčí hlavičkou. a žvatla jako malé mimino.

   

  Dozvědět se více

  5 100,00 kč
 5. Klárka reborn panenka

  Velmi pěkná velká panenka . Měří 53 cm. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nádech reálnosti. Ručně malovaná, kde jsou dokonale zvýrazněny detaily. Vlásky má , ručně vpichované. Tělíčko má měkké - látkové, vyplněné, buď granuláty, nebo jinou výplní, ale končetiny z kvalitního vinylu.

  Návrhářem této panenky je LINDA MURRAY.

  Dozvědět se více

  4 700,00 kč
 6. Lila reborn panenka 4

  LILA měří 51 cm. Tělíčko i končetiny jsou z vinylu, jedině ramena a stehýnka jsou měkké-látkové.

  Vychutnejte si mazlení této panenky, kterou vytvořil oceněný umělec Master Linda Murray. Ručně vyrobená, s jemnou vinylovou pokožkou RealTouch a zatížená, tato skutečně vypadající panenka se ve vašem náručí cítí neuvěřitelně živě. rysy a ručně vpichované vlásky vyzařují nevinnost čistého srdce vašeho milého miminka.

  Dozvědět se více

  5 100,00 kč
 7. Lotta plačúca reborn panenka

  Velmi pěkná velká a težká panenka. Panenka pláče, nebo se směje. Měří 54 cm.  Ručně malovaná, kde jsou dokonale zvýrazněny detaily. Vlásky má malované. Tělíčko má měkké - látkové, vyplněné, buď granuláty, nebo jinou výplní, ale končetiny z kvalitního vinylu.

   

  Dozvědět se více

  4 000,00 kč
 8. Lujza reborn panenka 1

  LUJZA-jako princezna s pěknými šatičkami, s čelenkou, s botičkami. A samozřejmě princezna se šperkem.

  Když se modré, nebo hnedé oči panenky na Vás dívají, opravdu jako skutečné dítě. Její tělíčko je měkké, končetiny vyrobené z kvalitní kůže s vinylem. Vlásky nemá. Měří 51 cm. Panenka má vysoce kvalitní tělový disk, takže ruce a nohy jsou plně pohyblivé, tímto tělíčko dokáže zaujmout mnoho dětských poloh jako skutečné dite. 

  Dozvědět se více

  4 500,00 kč
 9. Meike sběratelská panenka

  Nádherná panenka. Je vysoka 76 cm. Tělo má celé z vinylu.

  Panenka pochází ze zrušené sbírky. Panenka stojí sama.

  Návrhářem je Monika Levenig

  Pripravujeme

  Dozvědět se více

  5 800,00 kč
 10. Radka reborn panenka

  Rozkošná panenka měří 47 cm.Hlava a končetiny jsou vyrobeny z měkkého vinylu RealTouch®, který realisticky kopíruje jemnou dětskou pokožku. Měkké látkové tělo je přirozeně vytížené, takže mrňous se ve vašem náručí cítí úžasně jako živý. Jemné vlasy jsou ručně zakořeněné a ruční barvení dodává tváři nádherný život. Sladěný outfit s nášivkami roztomilého zajíčka je také ušit na míru. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nadech reálnosti. Ručně malovaná, kde jsou dokonale zvýrazněny detaily. Tělíčko má měkké, vyplněné, buď granulaty, nebo jinou výplní no končetiny z kvalitního vinylu.

  Návrhářem je Linda Murray. Certifikát přiložen.

   

   

  Dozvědět se více

  4 800,00 kč
 

rychlé dodání

 

Servis

 

Záruka

 

Tel.: +(421) 948 912 593