Nemáte žádnou položku v košíku.

Panenky jako reborn

 1. Celovinylová, plačící panenka

  Velká panenka je celá z vinylu. Měří 56 cm.S hlavičkou lze otáčet, a snadno se pracuje i s rukama a nohama.    Panenka přijde i s dudlíkem. Její vlasy jsou pěkně kudrnaté. Bude mít dudlík.  Je podobná reborn panence.

  Panenka pláče.

  PŘIPRAVUJEME

  Dozvědět se více

  2 990,00 kč
 2. Damián a Kristián

  Rozkošné dvojčata -měří 52 cm. Tělo je měkké, končatiny z vinylu. Přijdou v oblečení, ake bude momentálně na skladě. Cena je za jednu panenku. Je možné koupit pouze  jednu panenku.

  Dozvědět se více

  2 600,00 kč
 3. Katie plačící panenka.

  Holčička s nádhernýma očima měří 55 cm. Tělo má měkké, vypněné granuláty, vatou, vlákninou. Končetiny jsou z vinylu. S ručičkami se dobře manipuluje. Vlásky má hnědé, kudrnaté.

  Katie pláče, bude mít i dudlík.

  PŘIPRAVUJEME

  Dozvědět se více

  2 999,00 kč
 4. Panenka 996

  Panenka je velmi podobná reborn panence. Jen je trošku lehčí. měří 53 cm,  Tělo má látkové, končetiny z vinylu. Panenka má husté vlásky.  Přijde i s dudlíkem. 

   

  Dozvědět se více

  2 800,00 kč
 5. Panenka Jirko

  Panenka je velmi podobná reborn panence. Jen je trošku lehčí. měří 43 cm,  Tělo má látkové, končetiny z vinylu. Panenka má jemne malované vlásky.  Přijde i s dudlíkem. 

   

  Dozvědět se více

  2 600,00 kč
 6. Panenka Robert

   

  Chlapeček je 52 cm dlouhý. Panenka má látkové tělíčko, hlavičku a končetiny s kvalitního měkčeného vinylu. Panenka je přepracována do úplných detailů. Pozornost bychom zaměřili na nádherně propracované ruce, prsty, nehty... Díky její velikosti, váhy a přepracování je opravdu dokonalá, jako reborn. Panenka muže byt modrooká i hnedooká .

  Dozvědět se více

  2 400,00 kč
 7. Panenka Rozálka

   

  Holčička je 52 cm dlouhá. Panenka má látkové tělíčko, hlavičku a končetiny s kvalitního měkčeného vinylu. Panenka je přepracována do úplných detailů. Pozornost bychom zaměřili na nádherně propracované ruce, prsty, nehty... Díky její velikosti, váhy a přepracování je opravdu dokonalá, jako reborn. Panenka muže byt modrooká i hnedooká .

  Dozvědět se více

  2 400,00 kč
 8. Plačící Jomáš

  Chlapeček měří 49 cm,  Tělo má látkové, končetiny z vinylu. Panenka má jemne malované vlásky.  Přijde i s dudlíkem. Jonáš hlasite pláče.

  Dozvědět se více

  2 999,00 kč
 9. Plačící Julie

  Hezká holčička, měří 49 cm,  Tělo má látkové, končetiny z vinylu. Panenka má jemne malované vlásky.  Přijde i s dudlíkem. Julie hlasite pláče.

  Dozvědět se více

  2 999,00 kč
 10. Realistická panenka 21

   

  Modrooká nádherná holčička měří 50 cm.  Panenka má látkové tělíčko, hlavičku a končetiny z kvalitního měkčeného vinylu. Panenka přepracována do úplných detailů. Pozornost bychom zaměřili na nádherně propracované ruce, prsty, nehty... Díky její velikosti, váhy a přepracování je opravdu dokonalá.

  Dozvědět se více

  2 700,00 kč
 

rychlé dodání

 

Servis

 

Záruka

 

Tel.: +(421) 948 912 593