Nemáte žádnou položku v košíku.

 

Reborn panenky

 1. ADRIAN reborn panenka

  Malý "Adrian" je umělecky vyrobený ručně . Měří 43 cm. Jeho hlava, ruce a nohy jsou vyřezávané z neuvěřitelně realistického vinylu RealTouch®. Jeho výrazná tvář s nebesky modrýma očima, roztomilým tupým nosem a jemnýma rukama a nohama jsou ručně barvené do velkých detailů. Jemné vlásky jsou zakořeněné ručně a "Adrian" nádherně voní po čerstvém dětském pudru. Díky tělu z měkké tkaniny se „Adrian“ nejen cítí jako živý, ale může se také znovu a znovu posouvat do nových poloh. Ať už se "Adrian" hraje nebo si zdřímne, jeho nejlepší kamarád, měkký plyšový pejsek "Alfie", je vždy po jeho boku

  Dozvědět se více

  5 200,00 kč
 2. Karel reborn panenka

  Přineste si domů mileho kluka s tmavýma očima, které vytvořila oceněná umělkyně Master Doll, Sherry Rawn. Tato realistická panenka je zatížena látkovým tělem, aby se ve vašem náručí cítila jako skutečny kluk. Vinylová vrstva RealTouch® je ručně malovaná, aby zvýraznila rozkošné skutečné vlastnosti .Vždy rozkošný KAREL  je vyroben s plnou hlavou ručně zakořeněných vlasů, které jsou výjimečně jemné na dotek.

  Dozvědět se více

  5 200,00 kč
 3. Linus reborn panenka

  Linus je nádherny modrooký kluk- měří 50 cm. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nadech reálnosti. Tělíčko má měkké, vyplněné, buď granulaty, nebo jinou výplní no končetiny z kvalitního vinylu. Má ručně vpichované vlásky. Návrhátem je Linda Murray. Přijde v oblečení, jaké bude momentálně na skladě.

  Dozvědět se více

  5 300,00 kč
 4. Michal reborn panenka

  Michal je úžasný chlapeček s pěknými kadeřavými vlasy. Měří50 cm. Po vložení baterie citite jako dýchá, jak mu bije srdíčko.. Jeho hlava, ruce a nohy jsou vyřezávané z neuvěřitelně realistického vinylu RealTouch®. Jeho výrazná tvář s  roztomilým tupým nosem a jemnýma rukama a nohama jsou ručně barvené do velkých detailů. Jemné vlásky jsou zakořeněné ručně .

  Dozvědět se více

  5 200,00 kč
 5. Reborn panenka Janík

  Janík měří 47 cm. Vychutnejte si mazlení této panenky, kterou vytvořil oceněný umělec Master SANDY FABER. Je ručně vyrobená s jemnou vinylovou pokožkou RealTouch a zatížená. Táto skutečně vypadající panenka se ve vašem náručí cítí neuvěřitelně živě. - namalované rysy a ručně zakořeněné vlásky vyzařují nevinnost čistého srdce vašeho milého miminka. Tělíčko má měkké, vyplněné, buď granuláty, nebo jinou výplní no končetiny z kvalitního vinylu, vlásky jsou ručně vpichované.

  Dozvědět se více

  5 600,00 kč
 6. Sběratelská panenka Paul

  Paul se vždy usmíva. Měří 46 cm. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nádech reálnosti. Telíčko má měkké, ale končetiny z kvalitního vinylu.

  Panenka je výtvorem návrháře SHERRY RAWN Certifikát pravosti od návrháře je přiložen

  Dozvědět se více

  5 200,00 kč
 7. Sběratelská panenka Oliver

  Umělci PING LAU opravdu záleželo na její tvorbě. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nádech reálnosti Oliver měří 46 cm. Tělíčko má měkké, vyplněné buď granuláty, nebo jinou výplní, no končetiny z kvalitního vinylu. Vlásky jsou ručně vpichované.

  Dozvědět se více

  5 200,00 kč
 8. Sběratelská panenka Simon s velkým medvědem

  Spíci kluk měří 42 cm. Ručně vyrobená kůže z REALTOUCH vinyl, dává panence opravdový nádech reálnosti. Telíčko má měkké, vyplněno, buď granuláty, nebo jinou výplní no končetiny z kvalitního vinylu. 

  Přijde i s medvědem

   

  Dozvědět se více

  5 100,00 kč
 

rychlé dodání

 

Servis

 

Záruka

 

Tel.: +(421) 948 912 593